O Preeflow

eco_duo330_quer.png

Perfekcja w mikro-dozowaniu

Preeflow to systemy dozowania płynów o niskich jak i wysokich lepkościach. Są to systemy dozowania objętościowego idelane do integracji w istniejących liniach produkcyjnych lub robotach XYZ. Zapewniają pracę z powtarzalną precyzją najczęściej związaną z nakładaniem klejów i szczeliw. Preeflow to systemy dozowania zarówno jedno- jak i dwuskładnikowych materiałów, począwszy od dawek wielkości nawet 1 µl. Preeflow to niezawodność.

preeflow® są to produkty bardzo wysokiej jakości, od urządzeń sterujących po dozowniki, które czynią że nasze hasło "małe, precyzyjne, ekonomiczne" jest faktem.

Czytaj całość..

Facebook

Najnowsze aktualności

Kategorie aktualności

O marce Preeflow

Perfekcja w mikro-dozowaniu
preeflow® są to produkty bardzo wysokiej jakości, od urządzeń sterujących po dozowniki, które czynią że nasze hasło "małe, precyzyjne, ekonomiczne" jest faktem.

Wiesz kto to wymyślił ?
Dobry przykład ze świata zwierząt bo ten 2-składnikowy klej w reakcji jest praktycznie w stanie połączyć mocno wszystkie twarde materiały Ich gruczoł wydziela cement. Jest to 2-składnikowy klej w reakcji bardzo wysokiej odporności na działanie wody.

Jak często natura jest kilka kroków przed nami. Ze względu na wiele przykładów zastosowań technicznych samoprzylepnych w historii człowieka można było otrzymać klejenia jako wynalazek Homo sapiens. Ale prawdziwym wynalazcą jest sama natura. Podstawowe umiejętności człowieka wspajaniu zostały skopiowane z natury i rozwinęły się w ostatnich dziesięcioleciach stale.

Historia PreeFlow zaczyna się w 1993 roku.
Pomysł stworzenia małej pompy mimośrodowej, śrubowej, zgodnie z zasadą Moineau, która byłaby powszechnie stosowana do dozowania różnych klejów i uszczelniaczy, powstał we współpracy pracowników byłego wydziału firmy Resch i znanego producenta kleju. Zapoczątkowało to wspaniały sukces oparty na serii RD ViscoTec dozownika, która pozostaje praktycznie bez zmian do dnia dzisiejszego.

W 1997 po udanym wprowadzeniu na rynek, ogromny potencjał tej technologii do dozowania szybko krystalizuje się, prowadząc ostatecznie do utworzenia spółki ViscoTec Pumpen-und Dosiertechnik GmbH. Kolejne lata przyniosły szybki rozwój tego małego przedsiębiorstwa, charakteryzującego się dużą głębokością innowacji, które wykorzystywały wszystkie aspekty dozowania cieczy o dużej lepkości.

Preeflow  Wolumetryczna  Dozo Preeflow
Przyszedł rok 2007. Różnorodność spektrum zastosowań wymusiła reorganizację konieczną do zrealizowania oczekiwań różnych segmentów rynku, nastąpił podział rynków w trzech jednostkach biznesowych. Segment przemysłowy, segment spożywczy, oraz wydzielona grupa zajmująca się małym systemem PREEFLOW. W 2008 Narodziła się marka preeflow®. Objętościowo działające systemy dozowania i urządzenia oparte na sprawdzonej technologii pomp kawitacyjnych, ale o zupełnie nowych możliwościach zastosowania zostały opracowane, opatentowane i wprowadzone do obrot

0/5 : Brak oceny
© 1995 - 2019 AMB Technic authorized preeflow dealer - Poland