O Preeflow

eco_duo330_quer.png

Perfekcja w mikro-dozowaniu

Preeflow to systemy dozowania płynów o niskich jak i wysokich lepkościach. Są to systemy dozowania objętościowego idelane do integracji w istniejących liniach produkcyjnych lub robotach XYZ. Zapewniają pracę z powtarzalną precyzją najczęściej związaną z nakładaniem klejów i szczeliw. Preeflow to systemy dozowania zarówno jedno- jak i dwuskładnikowych materiałów, począwszy od dawek wielkości nawet 1 µl. Preeflow to niezawodność.

preeflow® są to produkty bardzo wysokiej jakości, od urządzeń sterujących po dozowniki, które czynią że nasze hasło "małe, precyzyjne, ekonomiczne" jest faktem.

Czytaj całość..

Facebook

Najnowsze aktualności

Kategorie aktualności

Dozowniki Preeflow

Icon Dispensers
Dozowniki PreeFlow Dozownik PREEFLOW składa się z napędu i jednostki dozownika i jest dostarczane do Klienta z opcjonalnym stojakiem, który jest łatwy w montażu. Preeflow ® eco-PEN jest absolutnie szczelnym systemem, dozującym objętościowo za pomocą samouszczelniającego się układu wirnik-stojan. Kontrolowany ruch obrotowy wirnika przenosi medium poprzez przemieszczenie w stojanie. Medium nie ulega zmianie w wyniku tego procesu, czyli nie ulega zmiażdżeniu ani ścieraniu. I po prostu po zakończeniu dozowania, preeflow ® zapewnia czyste i kontrolowane zatrzymanie materiału i jego odcięcie. Nie kapie, nie "ślini", nie bałagani!
model najmniejsza dawka dozowania regulacja dozowania waga
eco-PEN300 0,001 ml 0,12 - 1,48 ml/min 380 g
eco-PEN450 0,004 ml 0,5 - 6,0 ml/min 410 g
eco-PEN600 0,015 ml 1,4 - 16,0 ml/min 750 g
Mechanika precyzyjna w połączeniu z najnowszą technologią cyfrowego sterowania - połączenie zaprojektowane, aby oszczędzić Twój budżet. Użyj go, by się przekonać o oszczędnościach, jakie możesz odnieść.

E300 eco-PEN 300 - najmniejszy, ergonomiczny z najniższą dozowaną ilością 0.001 ml do X ml. Czytaj więcej...
E450 eco-Pen 450 - małe, ergonomiczne urządzenie z najniższą ilością dozowania 0.004 ml do XX ml. Czytaj więcej...
E600 eco-PEN 600 - większy brat z zakresem dozowania w ilości 0.015 ml do XXX ml. Czytaj więcej...


eco-PEN300, eco-PEN450 lub eco-PEN600 posiada dla Ciebie wiele funkcji: - Samouszczelniające do ok. 2 bar z wodą jako medium! - Samouszczelniający efekt zwiększa się przy wzroście lepkości. - Dawkowanie przy ciśnieniu od 16 do 20 bar jest możliwe. - Pozwala to na mniejsze średnice igieł i dysz dozujących. - Ciśnienie ssania może być bardzo niskie (dla mediów o dużej lepkości). - Zbiornik ciśnieniowy nie jest wcale wymagany dla samopoziomujących się płynów.
© 1995 - 2019 AMB Technic authorized preeflow dealer - Poland