tecnologia_mikro_dozowanie_cieczy_o_duzej_zmiennej_lepkosci_.png

O Preeflow

eco_duo330_quer.png

Perfekcja w mikro-dozowaniu

Preeflow to systemy dozowania płynów o niskich jak i wysokich lepkościach. Są to systemy dozowania objętościowego idelane do integracji w istniejących liniach produkcyjnych lub robotach XYZ. Zapewniają pracę z powtarzalną precyzją najczęściej związaną z nakładaniem klejów i szczeliw. Preeflow to systemy dozowania zarówno jedno- jak i dwuskładnikowych materiałów, począwszy od dawek wielkości nawet 1 µl. Preeflow to niezawodność.

preeflow® są to produkty bardzo wysokiej jakości, od urządzeń sterujących po dozowniki, które czynią że nasze hasło "małe, precyzyjne, ekonomiczne" jest faktem.

Czytaj całość..

Facebook

Najnowsze aktualności

Kategorie aktualności

Kiedy jest potrzebna precyzja w dozowaniu!

on 18 kwi 2017  Posted by Preeflow  Category: Technologia Preeflow  Comments: 0
viscotec_preeflow_klejenie_idealne_perfekcja.jpg

Klejenie staje się coraz bardziej złożonym rozwiązaniem i coraz trudniejsze.
Dla każdego eksperta w używaniu specjalistycznych klejów jest niezwykle ważne, aby być na bieżąco z dostępnymi opcjami w technologii dozowania.

Z marką Preeflow firmy ViscoTec oferujemy szeroki zakres opcji w podawaniu różnych dawek cieczy o niskiej do wysokiej lepkości. Specjalistyczne klejenia, które wymagają wysokiej precyzji w podawaniu kleju z Preeflow stają się bardzo łatwe.

PREEFLOW - perfekcyjne rozwiązanie w procesie optycznego klejenia!

on 18 kwi 2017  Posted by Preeflow  Category: Technologia Preeflow  Comments: 0
thumb_optyczne_klejenie.jpg

Klejenie optyczne to proces w którym na idealnie czyste powierzchnie między szklanymi warstwami wyświetlacza i ekranu dotykowego nanoszony jest przezroczysty klej w bardzo dokładnie odmierzonej ilości. Głównym celem tego procesu klejenia jest poprawienie wydajności zewnętrznej wyświetlacza przez całkowite wyeliminowanie szczelin między szkłami. Perfekcja dozowania kleju ma duże znaczenie w technologii produkcji w szczególności smartfonów i tabletów.

Preeflow to:
- łatwe zintegrowanie z linią technologiczną,
- wysoka powtarzalność, powyżej 99%,
- odwracalny przepływ materiałów.

Idealne rozpylanie (spray) w postępującej miniaturyzacji!

on 30 mar 2017  Posted by Preeflow  Category: Technologia Preeflow  Comments: 0
2016_05_30_110139.jpg

Sektor dozowania podlega postępującej miniaturyzacji, ponieważ dawkowanie - dozowanie musi być bardziej oszczędne i precyzyjne! Wymagania te w coraz większym stopniu dotyczą wielu technologii, np. medycznych, lotnictwa, elektroniki, fotowoltaiki, a także w przemysłu motoryzacyjnego. Wzrasta znaczenie precyzyjnego mikrodozowania płynów/substancji o różnym poziomie lepkości, takich jak kleje czy pasty do lutowania. Te technologie mają na celu spełniać rosnące wymagania klientów! Preeflow® w ramach swojego know how oferuje optymalne rozwiązanie, jeśli chodzi o dokładne mikrodozowanie. Oferujemy precyzję, niezawodną, szybką i zaawansowaną do perfekcji technologię. Nasz dozownik preeflow® (pod marką ViscoTec's) jest światowym mistrzem miarowych systemów pomiarowych i jednocześnie siłą napędową marki. Dozownik Preeflow® eco-PEN idealny do szerokiego zakresu zastosowań, wrażliwych i lepkich płynów zawierających stałe struktury o unikalnej wręcz jakości. Na poniższym filmie wykorzystano zdjęcia firmy ViscoTec w ramach marki preeflow®:

Zdj. 1: Widok przekrój preeflow® eco-PEN,
Zdj. 2: Wykonanie aplikacji perfekcyjnego mikro-dozowania.
Zdj. 3: Pracownik jakości przeprowadza kontrolę statora za pomocą urządzenia pomiarowego w oparciu o technologię komputerowej tomografii.
Zdj. 4: Ocena obrazu używanych do testowania statorów z eco-PEN.
Zdj. 5: Schemat przedstawiający porównanie rezultatów dozowania pomiędzy jetem, dyspenserem czasowo-ciśnieniowym, a eco-Pen z grupy preeflow
Zdj. 6: Montaż partii eco-PENs w siedzibie ViscoTec`s w Töging

Rozpylanie materiału powłoki ochronnej to nowe działania aplikacji z preeflow® . Eco-SPRAY z preeflow®, czyli idealne narzędzie, to perfekcyjne połączenie dozownika w rozpylaczu! Równomierne i dokładne nakładanie powłok, to przedłużenie żywotności pojedynczych elementów serwisowych w różnych gałęziach przemysłu. Dobrze położona powłoka np. płytkach drukowanych zapewnia właściwą elektryczność i stabilność elektrycznego przepływu, i skutecznie chroni od wilgoci, zanieczyszczeń, takich jak kurz, chemikalia i wahania temperatury. Pozytywne właściwości powłoki ochronnej dostrzeżono przede wszystkim w przemyśle elektronicznym, a także w sektorze wojskowym i lotniczym.

Prezentujemy eco-spray!

Produktuebersicht Preeflow Web
© 1995 - 2019 AMB Technic authorized preeflow dealer - Poland