O Preeflow

eco_duo330_quer.png

Perfekcja w mikro-dozowaniu

Preeflow to systemy dozowania płynów o niskich jak i wysokich lepkościach. Są to systemy dozowania objętościowego idelane do integracji w istniejących liniach produkcyjnych lub robotach XYZ. Zapewniają pracę z powtarzalną precyzją najczęściej związaną z nakładaniem klejów i szczeliw. Preeflow to systemy dozowania zarówno jedno- jak i dwuskładnikowych materiałów, począwszy od dawek wielkości nawet 1 µl. Preeflow to niezawodność.

preeflow® są to produkty bardzo wysokiej jakości, od urządzeń sterujących po dozowniki, które czynią że nasze hasło "małe, precyzyjne, ekonomiczne" jest faktem.

Czytaj całość..

Facebook

Najnowsze aktualności

Kategorie aktualności

Technologia XXI wieku10818287_836835099698955_6307821571952731107_o.jpg

Obecnie można znaleźć w prawie każdym sektorze przemysłowym mikrokapsułki, gdzie wykonują pewną rolę.

Mikrokapsulki PreeflowObecnie można znaleźć w prawie każdym sektorze przemysłowym mikrokapsułki, gdzie wykonują pewną rolę. W technologii klejenia mikrokapsułki muszą spełniać kilka zadań. Z jednej strony te mikrokapsułki są odpowiedzialne za proces reakcji i utwardzania. Dobrym przykładem jest użycię mikrokapsułek przy wkręceniu śrub, co prowadzi do rozerwania kapsułki i reakcja rozpoczyna się dopiero tam, gdzie jest to konieczne. Z drugiej strony mogą być również mikrokapsułki "spacers", które mają zdolność do tworzenia się minimalną odległość pomiędzy dwoma składnikami w idealnym procesie klejenia. Innym przykładem są płyny o wysokiej zawartości wypełniaczy jak "Gap Filler 1500" z BERGQUIST te wypełniacze są odpowiedzialne, aby odprowadzić ciepło z komponentów.

0 Komentarze

© 1995 - 2019 AMB Technic authorized preeflow dealer - Poland