O Preeflow

eco_duo330_quer.png

Perfekcja w mikro-dozowaniu

Preeflow to systemy dozowania płynów o niskich jak i wysokich lepkościach. Są to systemy dozowania objętościowego idelane do integracji w istniejących liniach produkcyjnych lub robotach XYZ. Zapewniają pracę z powtarzalną precyzją najczęściej związaną z nakładaniem klejów i szczeliw. Preeflow to systemy dozowania zarówno jedno- jak i dwuskładnikowych materiałów, począwszy od dawek wielkości nawet 1 µl. Preeflow to niezawodność.

preeflow® są to produkty bardzo wysokiej jakości, od urządzeń sterujących po dozowniki, które czynią że nasze hasło "małe, precyzyjne, ekonomiczne" jest faktem.

Czytaj całość..

Facebook

Najnowsze aktualności

Kategorie aktualności

PREEFLOW - perfekcyjne rozwiązanie w procesie optycznego klejenia!thumb_optyczne_klejenie.jpg

Klejenie optyczne to proces w którym na idealnie czyste powierzchnie między szklanymi warstwami wyświetlacza i ekranu dotykowego nanoszony jest przezroczysty klej w bardzo dokładnie odmierzonej ilości

Klejenie optyczne to proces w którym na idealnie czyste powierzchnie między szklanymi warstwami wyświetlacza i ekranu dotykowego nanoszony jest przezroczysty klej w bardzo dokładnie odmierzonej ilości. Głównym celem tego procesu klejenia jest poprawienie wydajności zewnętrznej wyświetlacza przez całkowite wyeliminowanie szczelin między szkłami. Perfekcja dozowania kleju ma duże znaczenie w technologii produkcji w szczególności smartfonów i tabletów.

Preeflow to:
- łatwe zintegrowanie z linią technologiczną,
- wysoka powtarzalność, powyżej 99%,
- odwracalny przepływ materiałów.

0 Komentarze

© 1995 - 2019 AMB Technic authorized preeflow dealer - Poland