O Preeflow

eco_duo330_quer.png

Perfekcja w mikro-dozowaniu

Preeflow to systemy dozowania płynów o niskich jak i wysokich lepkościach. Są to systemy dozowania objętościowego idelane do integracji w istniejących liniach produkcyjnych lub robotach XYZ. Zapewniają pracę z powtarzalną precyzją najczęściej związaną z nakładaniem klejów i szczeliw. Preeflow to systemy dozowania zarówno jedno- jak i dwuskładnikowych materiałów, począwszy od dawek wielkości nawet 1 µl. Preeflow to niezawodność.

preeflow® są to produkty bardzo wysokiej jakości, od urządzeń sterujących po dozowniki, które czynią że nasze hasło "małe, precyzyjne, ekonomiczne" jest faktem.

Czytaj całość..

Facebook

Najnowsze aktualności

Kategorie aktualności

Zobacz pełne możliwości technologii wolumetrycznej2996fa223e.jpg

Jeden dyspenser dla każdego kleju!

Możesz stosować tylko jedno narzędzie do każdego rodzaju płynu montażowego. Nie musisz go ustawiać, kalibrować, ani dobierać pośrednich parametrów technologicznych, jak ciśnienie, czas, długość przewodów. Ustawiasz dawkę i dozujesz dokładnie tyle, ile nastawiłeś.

Nie wierzysz? Zbyt piękne, żeby było prawdziwe?

Sprawdź sam, przyjedź do laboratorium dozowania AMB TECHNIC w Kole i zobacz PREEFLOW w działaniu. Umów się z najlepszym zespołem ekspertów w Polsce, nałóż swój produkt dokładnie w tym miejscu, gdzie chcesz, dokładnie w takiej ilości, jaką chcesz, bez kapania i bez specjalnych zabiegów.

Przywieź nam swoje oczekiwania i nie bądź zdziwiony, jeśli zostaną spełnione. W końcu masz do czynienia z największym laboratorium dozowania w Polsce! Umów się jednym ze specjalistów tutaj.

Zalety dyspensera wolumetrycznego PREEFLOW

  1. Wielkość dawki i przepływ cieczy jest zupełnie niezależny od zmian lepkości (które z kolei często zależą od temperatury płynu).
  2. Nastawienie konkretnej ilości w ml lub gramach oznacza zadozowania dokładnie tej ilości, jaka została nastawiona.
  3. Wielkość dawki nie zależy od wielkości końcówki dozującej.
  4. W wersji podstawowej można zaprogramować 24 dawki, liczbę tę można zwiększyć.
  5. Jeden sterownik może kontrolować dwa dyspensery.
  6. Jest to znakomity zamiennik zaworów ON/OFF, w układach czasowo-ciśnieniowych.
  7. Zasilanie produktem (płynem, klejem) samopoziomującym może być realizowane ze zbiorników bezciśnieniowych, pompa sama zasysa sobie produkt.
  8. Urządzenie można podłączyć do linii automatycznej lub dowolnego robota.
0 Komentarze

© 1995 - 2019 AMB Technic authorized preeflow dealer - Poland