O Preeflow

eco_duo330_quer.png

Perfekcja w mikro-dozowaniu

Preeflow to systemy dozowania płynów o niskich jak i wysokich lepkościach. Są to systemy dozowania objętościowego idelane do integracji w istniejących liniach produkcyjnych lub robotach XYZ. Zapewniają pracę z powtarzalną precyzją najczęściej związaną z nakładaniem klejów i szczeliw. Preeflow to systemy dozowania zarówno jedno- jak i dwuskładnikowych materiałów, począwszy od dawek wielkości nawet 1 µl. Preeflow to niezawodność.

preeflow® są to produkty bardzo wysokiej jakości, od urządzeń sterujących po dozowniki, które czynią że nasze hasło "małe, precyzyjne, ekonomiczne" jest faktem.

Czytaj całość..

Facebook

Najnowsze aktualności

Kategorie aktualności

System sterowania PreeFlow

Icon Control
System sterowania PreeFlow Marka oparta na systematycznym podejściu do problemu. preeflow® - nazwa wysokiej jakości dozowników precyzyjnych, obejmująca pełną ofertę, od sterowników do dozowników, które zostały zaprojektowane według naszego hasła "małe, precyzyjne i ekonomiczne". Zostały one opracowane dla pojedynczych stacji roboczych, również do pracy w liniach montażowych. Występują jako jednostka typu desktop, a także ze zintegrowanymi szafami sterowniczymi do montażu na panelu sterowniczym.
Bądź lepszy - przejmij kontrolę
Control 1 Control 2

Zasada działania

Urządzenie jest sterowane mikroprocesorem. Jest proste w obsłudze, bez podmenu i z pomocną grafiką ułatwiającą programowanie przez operatora. Ciśnienie zasilania jest monitorowane i wyświetlane cyfrowo w bar lub PSI. Komunikaty o błędach poziomu napełnienia i prądu silnika są monitorowane. Sygnały zewnętrzne mogą być podłączone za pośrednictwem portów I/O do sterownika PLC do sterowania w zautomatyzowanych liniach. Szeroka gama programów zarządzania dozowaniem na różne części umożliwia proste przełączanie.
Funkcje / Programy

* Łatwy w obsłudze, bez podmenu * Menu nawigacji z graficznymi symbolami * Bezpośredni wybór programów dawkowania, np. ilość, start / stop, czas * Minimalna liczba przycisków, przejrzysty układ klawiatury * Sterowany mikroprocesorem * Podświetlenie wyświetlacza graficznego LCD * Interfejsy zaciskowe * Interfejs RS232

Control 1

Informacje o eco-CONTROL EC200-K Czytaj więcej...

Powrót

© 1995 - 2019 AMB Technic authorized preeflow dealer - Poland